×

Anti Spot Balance Serum 30 ml Leke Karşıtı, Dengeleyici

Bionative Organics Anti Spot Serum içerisinde yer alan, Alfa Arbutin güvenli bir cilt aydınlatıcıdır. Sivilcelerin bıraktığı kızarık veya siyahlaşmış izlerin solmasına ve cildin kendi rengine dönmesine  yardımcı olur. Diğer bir aktif molekül Niacinamide, B3 vitamini türevidir ve cildin yenileme sürecini destekler. Antioksidanlar açısından zengindir ve bu da erken cilt yaşlanmasını önler. Formülünde bulunan jujube meyvesi, guava meyvesi ve yeşil mikro algler gibi özel botanik aktiflerin sinerjik etkisi ile daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha esnek bir cilt için çalışır. Gözenekli cilt görünümünü en aza indirir. Cildin ihtiyaç duyduğu nem miktarını ve sebumu dengede tutmanın etkisi ile zamanla gözenek boyutunda doğal bir azalma görülür.

Daha FazlaShow less
₺739,00 (vergi dahil)
Stok Kodu:
Açıklama

● Gözenekler arasını sıkılaştırarak sıkı bir cilt yapısına katkı sağlar.

● Cilt tonu eşitsizliklerini giderir ve dengeli bir cilt tonu sağlamaya yardımcı olur.

● Lekeli ciltler için ideal bir bakım sağlar.

● Düzenli kullanımda cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar, cilt lekelerinin giderilmesinde etkin rol oynar.

Bitkilerin ve doğal aktiflerin gücüyle cildinizin ihtiyac duyduğu bakımı sağlar, cildin ideal yapısını destekleyerek, tek tonda, dengeli, pürüzsüz ve lekesiz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

İÇERMEZ: Paraben, Alkol, Mineral Yağı, Alerjen Esans

İÇİNDEKİLER/INGREDIENTS: Aqua, Ascorbic Acid, Glycerin, Niacinamide, Aloe Barbadensis, Leaf Extract, Panthenol, Collagen, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Arbutin, Olea Europaea, Leaf Extract, Levan, Nasturtium Officinale Flower/Leaf Extract, Sodium Sulfate, Psidium, Guajava Fruit Extract, Zizyphus Jujuba Seed Extract, Saxifraga Sarmentosa Extract, Chlorella, Vulgaris/Lupinus Albus Protein Ferment, Carica Papaya Fruit Extract, Phenethyl Alcohol, Ascorbyl Glucoside, Zinc PCA, Decyl Glucoside, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Tartaric Acid, Disodium EDTA, Citric Acid, Synthetic Fluorphlogopite, PEG-32, CI 77891.

NASIL KULLANMALIYIM?

1. Temiz bir cilde uygulamaya özen gösterin. 

2. Cildini temizledikten sonra yeterli miktarda Bionative Organics Anti Spot Serum u avuç içine damlatarak ürünün cildinizde yayılmasını sağlayın. Önce yanaklara, sonrasında T bölgesine hafif dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın.

Uyarı ve tavsiyeler : Dahili kullanım için değildir. Gözlerle temasından kaçının. Yara veya tahriş olmuş cilde uygulamayın. Hassasiyet oluşursa kullanmayı bırakın. İçeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa bu üründen kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Serin, kuru bir yerde saklayın.

Doğal İçerik

Doğal sertifikasyon tarafından akredite edilmiş en iyi doğal içerikler.

Biyoaktif Bileşenler

Herbir bileşenin benzersiz özellik ve faydaları 

Hayvan Dostu

Ürünlerimizin veya hammaddelerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

GDO' suz Malzemeler

Kullandığımız hammaddelerde genetiği değiştirilmiş organizmalardan kaçınırız.

Koruyucular ve Petrokimyasallar

Mümkün olduğunca tüm ürünlerimizde koruyucu ve petrokimyasalların kullanımından kaçınırız.

ÇEVRE DOSTU

Ürün ambalajlarımızda geri dönüştürülmüş şişe ve kapak kullanmaktayız.

CİLDİMİZDE DEFORMASYONA NEDEN OLAN FAKTÖRLER NELER ?

DIŞ FAKTÖRLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR  ,  Cilt çevresel faktörlerle; toz, yağ, kir, UV ışınları gibi dış etkenlerle ideal yapısını kaybedebilir.

KİMYASAL ETKENKENLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR ,    Kullanılan petrol ve/veya alkol bazlı ürünler, düşük hammadde kalitesine sahip ürünler cildin doğal yapısına zarar vermektedir.

FİZİKSEL DEFORMASYONLAR  ,  Beslenme bozuklukları, uyku düzensizlikleri, bunlara bağlı yağlanma, nem ve su kaybı gibi etkenler cilt yapısını bozmaktadır.

Daha FazlaShow less
Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

Menü

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç