×

Anti Acne Control Serum 30 ml Anti Akne Kontrol, Sebum Dengeleyici, Yatıştırıcı

Niacinamide ve doğal çay özü içeren akne karşıtı, gözenek sıkılaştırıcı yüz serumu, cildi çevresel faktörlerin deformasyona neden olan etkilerinden arındırır ver korur. Squalene yağı ile cildin ihtiyacı olan esansiyel yağ asitlerini ve antioksidan molekülleri sağlar. Niacinamide in yanısıra saliyclic asid ile güçlü bir etki sağlar. Bionative Organics Acne Spot Serum özellikle aşırı yağlı ve akneli cildi dengelemek için idealdir. Gözenek sıkılaştırıcı etkisi ile cildin daha sıkı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

Daha FazlaShow less
₺739,00 (vergi dahil)
Stok Kodu:
Açıklama

● Gözenekler arasını sıkılaştırarak sıkı bir cilt yapısına katkı sağlar.

● Aşırı sebumun giderilmesine olacak sağlayarak, yağlı yapı ve görünümün giderilmesini sağlar.

● Akneli ve gözenekli ciltler için ideal bir bakım ürünüdür.

● Düzenli kullanımda cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar, cildi sıkılaştırır, arındırır ve sağlıklı bir görünüme kavuşması için çalışır.

Bitkilerin ve doğal aktiflerin gücüyle cildinizin ihtiyac duyduğu bakımı sağlar, cildin ideal yapısını destekleyerek, sıkı, canlı ve dinamik bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

İÇERMEZ: Paraben, Alkol, Mineral Yağı, Alerjen Esans

İÇİNDEKİLER/INGREDIENTS: Aqua, Glycerin, Ascorbic Acid, Camellıa Sınensıs Leaf Extract, Sodium PCA, Niacinamide, Panthenol, Phenoxyethanol, Squalane, Salicylic Acid, Menthol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate

NASIL KULLANMALIYIM?

1. Temiz bir cilde uygulamaya özen gösterin. 

2. Cildini temizledikten sonra yeterli miktarda Bionative Organics Acne Spot Serum u avuç içine damlatarak ürünün cildinizde yayılmasını sağlayın. Önce yanaklara, sonrasında T bölgesine hafif dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın.

Uyarı ve Tavsiyeler : Dahili kullanım için değildir. Gözlerle temasından kaçının. Yara veya tahriş olmuş cilde uygulamayın. Hassasiyet oluşursa kullanmayı bırakın. İçeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa bu üründen kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Serin, kuru bir yerde saklayın.

Doğal İçerik

Doğal sertifikasyon tarafından akredite edilmiş en iyi doğal içerikler.

Biyoaktif Bileşenler

Herbir bileşenin benzersiz özellik ve faydaları 

Hayvan Dostu

Ürünlerimizin veya hammaddelerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

GDO' suz Malzemeler

Kullandığımız hammaddelerde genetiği değiştirilmiş organizmalardan kaçınırız.

Koruyucular ve Petrokimyasallar

Mümkün olduğunca tüm ürünlerimizde koruyucu ve petrokimyasalların kullanımından kaçınırız.

ÇEVRE DOSTU

Ürün ambalajlarımızda geri dönüştürülmüş şişe ve kapak kullanmaktayız.

CİLDİMİZDE DEFORMASYONA NEDEN OLAN FAKTÖRLER NELER ?

DIŞ FAKTÖRLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR  ,  Cilt çevresel faktörlerle; toz, yağ, kir, UV ışınları gibi dış etkenlerle ideal yapısını kaybedebilir.

KİMYASAL ETKENKENLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR ,    Kullanılan petrol ve/veya alkol bazlı ürünler, düşük hammadde kalitesine sahip ürünler cildin doğal yapısına zarar vermektedir.

FİZİKSEL DEFORMASYONLAR  ,  Beslenme bozuklukları, uyku düzensizlikleri, bunlara bağlı yağlanma, nem ve su kaybı gibi etkenler cilt yapısını bozmaktadır.

Daha FazlaShow less
Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

Menü

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç