×

Apple Cider Vinegar Pre+Probiyotik Serum 30 ml Yenileyici, Yaşlanma Karşıtı

Bionative Elma Sirkesi Özlü Pre+Probiyotik Serum cildin nem dengesini ve ideal yapısını koruyabilmesini sağlar. Doğal elma sirkesinden gelen probiyotiklerin harika etkinleri, sağlıklı cilt florası için faydalı bakteri popülasyonunun arttırmasına yardımcı olur ve probiyotikleri içeriğinde yer alan prebiyotiklerle besler. Çevresel fatörler, stres gibi dış faktörlerin cilt üzerindeki deformatif etkilerine karşı cildin doğal koruyucu bariyerini destekleyerek, cilt dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Doğal probiyotik aktif elma sirkesi özü ile diğer botanik aktiflerin sinerjik uyumu ile yoğun nemlendirme sağlarken, cildinizi pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. Cildin otonom iyileştirici sisteminin harekete geçmesine etki ederek, kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesi yardımcı olur.

Daha FazlaShow less
₺739,00 (vergi dahil)
Stok Kodu:
Açıklama

● Gün boyu nem sağlar ve cildin doğal yapısını destekler.

● Cildin ihtiyaç duyduğu yoğun bakımı sağlar.

● Düzenli kullanımda kırışıklık ve ince çizgilerin oluşumunu engeller, varolanların giderilmesine yardımcı olur.

Bitkilerin ve doğal aktiflerin gücüyle cildin ideal yapısını destekleyerek,nem dengesine kavuşmuş, canlı ve dingin bir cilt sağlar.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

İÇERMEZ: Paraben, Alkol, Mineral Yağı, Alerjen Esans

İÇİNDEKİLER/INGREDIENTS: Aqua, Glycerin, Collagen, Niacinamide, Sodium PCA, Ascorbic, Acid, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Phenoxyethanol, Olea Europaea Leaf Extract, Ziziphus Jujuba Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Squalane, Fructan, Ethylhexylglycerin, Decyl Glucoside, Citric Acid, Phenethyl Alcohol

NASIL KULLANMALIYIM?

1. Temiz bir cilde uygulamaya özen gösterin. 

2. Cildini temizledikten sonra yeterli miktarda Bionative Organics Pre+Probiyotic Serum u avuç içine damlatarak ürünün cildinizde yayılmasını sağlayın. Önce yanaklara, sonrasında T bölgesine hafif dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın.

Uyarı ve Tavsiyeler : Dahili kullanım için değildir. Gözlerle temasından kaçının. Yara veya tahriş olmuş cilde uygulamayın. Hassasiyet oluşursa kullanmayı bırakın. İçeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa bu üründen kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Serin, kuru bir yerde saklayın.

Doğal İçerik

Doğal sertifikasyon tarafından akredite edilmiş en iyi doğal içerikler.

Biyoaktif Bileşenler

Herbir bileşenin benzersiz özellik ve faydaları 

Hayvan Dostu

Ürünlerimizin veya hammaddelerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

GDO' suz Malzemeler

Kullandığımız hammaddelerde genetiği değiştirilmiş organizmalardan kaçınırız.

Koruyucular ve Petrokimyasallar

Mümkün olduğunca tüm ürünlerimizde koruyucu ve petrokimyasalların kullanımından kaçınırız.

ÇEVRE DOSTU

Ürün ambalajlarımızda geri dönüştürülmüş şişe ve kapak kullanmaktayız.

CİLDİMİZDE DEFORMASYONA NEDEN OLAN FAKTÖRLER NELER ?

DIŞ FAKTÖRLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR  ,  Cilt çevresel faktörlerle; toz, yağ, kir, UV ışınları gibi dış etkenlerle ideal yapısını kaybedebilir.

KİMYASAL ETKENKENLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR ,    Kullanılan petrol ve/veya alkol bazlı ürünler, düşük hammadde kalitesine sahip ürünler cildin doğal yapısına zarar vermektedir.

FİZİKSEL DEFORMASYONLAR  ,  Beslenme bozuklukları, uyku düzensizlikleri, bunlara bağlı yağlanma, nem ve su kaybı gibi etkenler cilt yapısını bozmaktadır.

Daha FazlaShow less
Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

Menü

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç