×

Eye Counteur Care Cream with Avocado Oil 30 ml Göz Çevresi Bakım Krem Avokado, Peptitler, Squalen

Avokado yağı, kuşburnu çekirdeği yağı ve beyaz çiçekli at kestanesi özü ile formüle edilmiş bu göz bakım kremi ile göz çevresinde kısa sürece hissedilir şekilde onarım ve yenilenme göreceksiniz .Vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin bir meyve olan avokado özü göz çevresinde yoğun bir nem sağlayarak, cildin günlük nem ihtiyacını karşılar. Doğal kaynaklı kuşburnu yağı yapısında bulunan A ve C vitaminleri sayesinde nem düzeyini ideal seviyede kılar ve yaşlanma karşıtı etki yapar. Ayrıca beyaz çiçekli at kestanesi özü ile cilt hücrelerinin onarılmasını sağlar. Zaman, hava kirliliği, stres gibi dış etkenlerin neden olduğu kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur.

Daha FazlaShow less
₺629,00 (vergi dahil)
Stok Kodu:
Açıklama

● Gün boyu nem sağlar ve cildin doğal yapısını destekler.

● Özellikle göz çevresinde oluşan ince çizgilerin giderilmesine katkı sağlar.

● Düzenli kullanımda kırışıklık ve ince çizgilerin oluşumunu engeller, varolanların giderilmesine yardımcı olur.

Bitkilerin ve doğal aktiflerin gücüyle cildin ideal yapısını destekleyerek,nem dengesine kavuşmuş, canlı ve dingin bir cilt sağlar.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

İÇERMEZ: Paraben, Alkol, Mineral Yağı, Alerjen Esans

İÇİNDEKİLER/INGREDIENTS: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Persea Gratissima Oil, Glycerin, Panthenol, Camellia Sinensis Leaf Oil, Tocopheryl Acetate, Rosa Canina Fruit Oil, Aesculus Hippocastanum Extract, Anthemis, Nobilis Flower Oil, Allantoin, Collagen, Phenoxyethanol, Zinc Pca, Squalane, Dimethicone, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Cetyl Palmitate, Ceteareth-12, Ethylhexylglycerin, Citric Acid

NASIL KULLANMALIYIM?

1. Temiz bir cilde uygulamaya özen gösterin. 

2. Cildini temizledikten sonra yeterli miktarda Bionative Organics Göz Çevresi Kremi ni parmak uçlarınızla dairesel hareketler ile masaj yaparak cildinizde yayılmasını sağlayın. 

Uyarı ve Tavsiyeler : Dahili kullanım için değildir. Gözlerle temasından kaçının. Yara veya tahriş olmuş cilde uygulamayın. Hassasiyet oluşursa kullanmayı bırakın. İçeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa bu üründen kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Serin, kuru bir yerde saklayın.

Doğal İçerik

Doğal sertifikasyon tarafından akredite edilmiş en iyi doğal içerikler.

Biyoaktif Bileşenler

Herbir bileşenin benzersiz özellik ve faydaları 

Hayvan Dostu

Ürünlerimizin veya hammaddelerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

GDO' suz Malzemeler

Kullandığımız hammaddelerde genetiği değiştirilmiş organizmalardan kaçınırız.

Koruyucular ve Petrokimyasallar

Mümkün olduğunca tüm ürünlerimizde koruyucu ve petrokimyasalların kullanımından kaçınırız.

ÇEVRE DOSTU

Ürün ambalajlarımızda geri dönüştürülmüş şişe ve kapak kullanmaktayız.

CİLDİMİZDE DEFORMASYONA NEDEN OLAN FAKTÖRLER NELER ?

DIŞ FAKTÖRLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR  ,  Cilt çevresel faktörlerle; toz, yağ, kir, UV ışınları gibi dış etkenlerle ideal yapısını kaybedebilir.

KİMYASAL ETKENKENLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR ,    Kullanılan petrol ve/veya alkol bazlı ürünler, düşük hammadde kalitesine sahip ürünler cildin doğal yapısına zarar vermektedir.

FİZİKSEL DEFORMASYONLAR  ,  Beslenme bozuklukları, uyku düzensizlikleri, bunlara bağlı yağlanma, nem ve su kaybı gibi etkenler cilt yapısını bozmaktadır.

Daha FazlaShow less
Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

Menü

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç