×

Anti Aging Cream 50 ml Yaşlanma Karşıtı, Sıkılaştırıcı Collagen, Hyaluronic Acid, Squalen

Collajen, Hyaluronic Acid ve Squlane yağı ile formüle edilen Bionative Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Krem, cilt görünümünü tazeleyici ve yenileyici bir bakımı sunuyor. Cildin doğal onarılma ve yenilenme sürecini destekleyerek, yaşlanma ve kırışıklık karşıtı bir bakım sağlayan kırışıklık ve yağlanma karşıtı kremi, içerisinde zengin esansiyel yağ asidi kaynağı squalen ile jujuba meyvesi, aloevera gibi botanik özlerin harika birlikteliğini saklıyor.  Collagen ile cildin ihtiyaç duyduğu temel bakımı sağlarken, hyaluronic asit ile nem dengesini ideal haline kavuşturuyor. İçeriğinde yer alan doğal yağlar ve botanikal aktifler sayesinde daha canlı ve genç görünen bir cilde sahip olmanızı amaçlayan bu ürün, daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için vazgeçilmez bakım ürününüz olacak.

Daha FazlaShow less
₺629,00 (vergi dahil)
Stok Kodu:
Açıklama

● İnce çizgi görünümünü gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı olur.

● Gözenek yapısını toparlayarak, cilt görünümünün daha pürüzsüz ve sıkı bir hale gelmesine katkı sağlar.

● Daha ışıltılı, aydınlık ve dinlenmiş bir cilt için katkı sağlar. 

● Sürekli kullanımda ciltteki yorgun görünümün giderilmesine ve yorgunluğuna bağlı izlerin azalmasına yardımcı olur.

Bitkilerin ve doğal aktiflerin gücüyle cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlar, cildin ideal yapısını destekleyerek, daha genç ve dingin bir görünümü hedefler.

DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

İÇERMEZ: Paraben, Mineral Yağı, Alerjen Esans

İÇİNDEKİLER/INGREDIENTS: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Collagen, Panthenol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Glycerin, Ethylhexyl, Methoxycinnamate, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Niacinamide, Phospholipids, Titanium Dioxide, Dimethicone, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Tocopheryl, Acetate, Phenoxyethanol, Zinc Pca, Levan, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl, Glucoside, Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Fructan, Decyl Glucoside, Ziziphus Jujuba Seed Extract, Olea Europaea Leaf Extract, Ceteareth-12, Phenethyl, Alcohol, Ethylhexylglycerin, Cetyl Palmitate, Citric Acid, Biotin, Retinol

NASIL KULLANMALIYIM?

1. Temiz bir cilde uygulamaya özen gösterin. 

2. Cildini temizledikten sonra yeterli miktarda Bionative Organics Yaşlanma Karşıtı Kremi'n parmak uçlarınızla dairesel hareketler ile masaj yaparak cildinizde yayılmasını sağlayın. 

Uyarı ve Tavsiyeler : Dahili kullanım için değildir. Gözlerle temasından kaçının. Yara veya tahriş olmuş cilde uygulamayın. Hassasiyet oluşursa kullanmayı bırakın. İçeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz veya hassasiyetiniz varsa bu üründen kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Serin, kuru bir yerde saklayın.

Doğal İçerik

Doğal sertifikasyon tarafından akredite edilmiş en iyi doğal içerikler.

Biyoaktif Bileşenler

Herbir bileşenin benzersiz özellik ve faydaları 

Hayvan Dostu

Ürünlerimizin veya hammaddelerimizin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

GDO' suz Malzemeler

Kullandığımız hammaddelerde genetiği değiştirilmiş organizmalardan kaçınırız.

Koruyucular ve Petrokimyasallar

Mümkün olduğunca tüm ürünlerimizde koruyucu ve petrokimyasalların kullanımından kaçınırız.

ÇEVRE DOSTU

Ürün ambalajlarımızda geri dönüştürülmüş şişe ve kapak kullanmaktayız.

CİLDİMİZDE DEFORMASYONA NEDEN OLAN FAKTÖRLER NELER ?

DIŞ FAKTÖRLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR  ,  Cilt çevresel faktörlerle; toz, yağ, kir, UV ışınları gibi dış etkenlerle ideal yapısını kaybedebilir.

KİMYASAL ETKENKENLERE BAĞLI DEFORMASYONLAR ,    Kullanılan petrol ve/veya alkol bazlı ürünler, düşük hammadde kalitesine sahip ürünler cildin doğal yapısına zarar vermektedir.

FİZİKSEL DEFORMASYONLAR  ,  Beslenme bozuklukları, uyku düzensizlikleri, bunlara bağlı yağlanma, nem ve su kaybı gibi etkenler cilt yapısını bozmaktadır.

Daha FazlaShow less
Ürün Detayları
Yorumlar
Yorum yok

Menü

Beğeni listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç

İstek listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç